9rules Network 9rules Network 9rules Network 9rules Network 9rules Network 9rules Network 9rules Network 9rules Network 9rules Network CSS Beauty 9rules Network 9rules Network Godbit Project 9rules Network 9rules Network 9rules Network Stylegala 9rules Network Yahoo! 9rules Network 9rules Network 9rules Network



[ Új üzenetek · Résztvevők · Fórumszabályzat · Keresés · RSS ]



Üzenőfal



300
  • Oldal 1 / 1
  • 1
SpecnaZ Team Fórum » Info » Hibák , észrevételek » Hogyan tovább SpecnaZ Team ?????
Hogyan tovább SpecnaZ Team ?????
atesz32Dátum: Péntek, 2011-10-07, 12:01:09 | Üzenet # 1
Vezér-ezredes
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 842
Hírnév: 500
Helyzet: Offline
Ide várom az ötleteket !!
 
DacsiDátum: Péntek, 2011-10-07, 1:15:12 | Üzenet # 2
Közlegény
Csoport: Felhasználók
Üzenetek: 15
Hírnév: 0
Helyzet: Offline
Szia! remélem nem szűnik meg az oldal! én a megauploadnak örülnék a legjobban! sokkal gyorsabb mint a data.
 
atesz32Dátum: Péntek, 2011-10-07, 1:47:21 | Üzenet # 3
Vezér-ezredes
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 842
Hírnév: 500
Helyzet: Offline
Naaa!
Ez egy jó ötlet!
Megaupload fincsi !! smile
 
macgyverDátum: Szerda, 2011-12-21, 4:50:38 | Üzenet # 4
Közlegény
Csoport: Felhasználók
Üzenetek: 1
Hírnév: 0
Helyzet: Offline
Szia! Végtelenül szomorú lennék ha megszűnne az oldal, ugyanis számomra az egyetlen hely a Specnazteam, ahonnan mindig tudok valamit hazavinni a két fiamnak a Ps2-jükre.
A tárhelyválasztáshoz csak egy észrevételt tennék, mert nem nagyon vagyok jártas abban hogy melyik milyen gyors illetve jó. Ha figyelembe vennétek hogy a letöltések között ne kelljen órákat várni az nagyon jó lenne. Csak egy szempont a választáshoz.
Köszönettel két aggódó kisfiú és az aggódó apukájuk.
 
AgaskiralyDátum: Péntek, 2012-02-17, 9:33:13 | Üzenet # 5
Közlegény
Csoport: Felhasználók
Üzenetek: 1
Hírnév: 0
Helyzet: Offline
Nem örülnék ha megszünne,mert az egyik legjobb oldal és nem tudok még egy olyan oldalt ahol ennyi ps2 játék van feltöltve, én anno már régebbi oldalon is tag voltam( Specnaz.byethos5.com vagy mi volt a neve) és tanúsíthatom,hogy nincs még 1 olyan oldal ahol olyan gyorsan feltöltöttek volna egy kért játékot.
Tudom,hogy sok munka lenne felrakni mindent megint,de ahogy látom lenne rá igény.
 
SpecnaZ Team Fórum » Info » Hibák , észrevételek » Hogyan tovább SpecnaZ Team ?????
  • Oldal 1 / 1
  • 1
Keresés:

Copyright_by_atesz32 © 2024Ingyenes honlap létrehozása с uCoz
KillaBeats Toplista Kattints ide! Kattints ide! Toplista
WAREZ TOPLISTA - WAREZ TOP WAREZ SZEX
WAREZ TOPLISTA - WAREZ TOP WAREZ SZEX
Free TopSite